Bizi Arayın: 0352 320 37 75
facebook twitter instagram
Bizi Takip Edin:

Koray Civata Pazar Ağını Genişletecek

Koray Civata Pazar Ağını Genişletecek

Koray Cıvata üretimini ve satışını gerçekleştirdiği ürünlere, ithal ettiği parçaları da ekleyerek pazar ağını genişletecek. 2011 yılı farklı ürün grupları ile ilgili pazar araştırmalarının sonuç verdiğini söyleyen Koray Cıvata Hırdavat Limited Şirketi Ortağı Mustafa İridağ, "Çin'de ürün yelpazemizi zenginleştirecek ürünler için firmalarla görüşmeler yaptık ve güzel sonuçlar aldık. Yeni yılla birlikte Çin'den somun, cıvata, eldiven ve matkap uçlu vida ithal edeceğiz" diye konuştu.
 
Firmaları hakkında bilgi veren Koray Cıvata Hırdavat Limited Şirketi Ortağı Mustafa İridağ, 1998 yılından bu yana hırdavat sektöründe hizmet veren bir aile şirketi olduklarını ifade ederek, “Başlangıçta sadece cıvata satışı yapıyorduk. Gelen talepler üzerine ürün çeşitliliğine yöneldik. İnşaat ve beyaz eşya başta olmak üzere birçok sektöre hitap ediyoruz. Böylece pazar payımızı da artırmış olduk. 2001 krizinde bizim işlerimiz yolundaydı ve en büyük hamleyi de bu yıllarda yaptık. Hem ciromuzu artırdık hem de satış yerimizi genişlettik. Şu anda 12 firmanın bayiliğini yapıyoruz" dedi.
 
Kayseri'de mobilya sektörünün ağırlıkta olması nedeniyle plastik ara mamul üretimi için de harekete geçtiklerini kaydeden İridağ, 2011yılında üretim için tesis ve makine parkuruna yatırım yaptıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti; “Mobilya üreticilerine plastik ara mamul üretmeye 2011 yılında başladık. Aylık iki milyon adet üretim kapasitesine sahibiz Mobilya üreten firmaların ihtiyacını da karşılamaya çalışıyoruz. Eski Sanayi Bölgesi’nde ve Demirciler Sitesi'nde (birer adet) yer alan şubelerimizle hizmet vermekteyiz. Toplamda ise bin 500 metrekare alanda faaliyet gösteriyoruz".
 
2012 yılı hedeflerine de değinen İridağ, mobilya sektörüne yönelik olarak ürettikleri ürünleri ihraç edebilmek için pazar araştırmaları yaptıklarını vurgulayarak, hedef pazarları arasında öncelikli olarak Orta Asya ve Afrika ülkelerinin bulunduğunu kaydetti.

logomuz
İLETİŞİM
  • Adres:Eski sanayi bölgesi 3. cadde 18. sokak no:5 Kocasinan/KAYSERİ
  • Telefon: 0352 320 37 75
  • Faks: 0352 336 16 38
  • Email: koray@koraycivata.com
© 2016. «Koray Bağlantı Elemanları». Tüm Hakları Saklıdır